17.január 2016 SŠF extraliga západ- DC KNV Nováky- Dc Toi Toi Dixi 5:11

V nedeľu sme sa predstavili v predohrávke extraligy najskôr v Novákoch u”nováčika” KNV Nováky, bolo to po prvý raz v novom prostredí, ale so starými tvárami a zabávačom Lacom Ďuricom. Domáci KNV Nováky nastúpili v zostave Peter Jakubis, Dušan Ďuriš, Stanislav Kripner, Roman Ibl, Laco Ďurica , Ludvo Fábry a Robo Bielik.Na zápas som sa… Čítať viac »

8.január 2016 SŠF Topka Brezno – víťazom cricketu náš Oto Zmelík

Topka sa začala v piatok turnajom v crickete, kde v konkurencii 45 hráčov vyhral náš Oto Zmelík. Poradie turnaja v crickete: 1.Oto Zmelík 2.Pavol Kozák 3. Jaro Mrenica 5.Dušan Strieš 7.Milan Dudáš 9.Katka Nagyová 33.Martin Horečný a Matúš Zmelík . Turnaj zmiešaných dvojic mixov vyhrala dvojica Martina Sulovská,Michal Sulovsky pred našou dvojicou Katka Nagyová/Milan Dudáš… Čítať viac »

9.január 2016 SŠF Topka Brezno- Podarený víkend “Dudášovcov”- obaja prví

V sobotu sa hrala v Brezne prvá tohtoročná Topka za účasti aj našich najlepších hráčov. Mimoriadne sa darilo “Dudášovcom”, lebo Milan vyhral turnaj mužov a Katka turnaj žien.  Turnaja mužov sa zúčastnilo 96 hráčov, turnaj vyhral náš Miňo, ktorý vo finále porazil Ševcova dvakrát 3:0, vo finále B porazil Milan, Milana Štefaňáka 3:2. Doplním ešte… Čítať viac »

24.októbra 2015 SŠF Slovenská steelová liga Podhorany- Dc Toi Toi Dixi- Dc Salamandart Banská Štiavnica 14:4

V 3.kole sme sa stretli s družstvom Banskej Štiavnice, ktoré bolo posilnené o dvoch hráčov Brezna Kristiána Schwarzbachera a Jozefa Lipianského. Zápas začal prehrou Dušana Strieša s Kristiánom Schwarzbacherom 0:2, ostatní traja naši hráči vyhrali, tak sme po prvej štvrtine viedli 3:1, v druhej štvrtine prehrala od nás len Katka Nagyová s Mirom Krajčím 1:2… Čítať viac »

24.október 2015 SŠF Slovenská steelová liga Podhorany- Zlaté Moravce-Dc Toi Toi Dixi 4:14

V druhom našom stretnutí sme nastúpili proti spojenému teamu zloženého z hráčov Zlatých Moraviec a Novák. Zápas sme začali zasa veľmi dobre a po polovici stretnutí sme vyhrávali už 11:1, prehral len Duško Strieš s Petrom Jakubisom 1:2. V druhej polovici prehral striedajúci Maťko Horečný s Petrom Jakubisom 0:2, Katka Nagyová s Tomášom Kurdim 1:2… Čítať viac »

17.október 2015 ČŠO Český pohár Bělčice- Pája vyhral jednotlivcov a spolu s Kájom aj dvojice.

V sobotu sa hral v Bělčiciach  Český pohár, ktorého sa zúčastnili z nášho klubu dvaja hráči Pavel Drtil a Karel Sedláček. Chalanom sa darilo najskôr v turnaji dvojíc, ktorí vyhrali a potom aj v jednotlivcoch, kde Pavel Drtil obsadil prvé miesto, keď vo finále porazil Martina Hoffmanna 2:0 na sety. /sety 3:1,3:2/.  Cesta Karla Sedláčka… Čítať viac »

20.október.2015 Náš team sa rozšíril o Leničku Drtilovú

V útorok sa našej manželskej dvojici Drtilovcov podarilo dosiahnúť ich najväčšie víťazstvo, rozšírili náš team o malú Leničku, ich poklad sa narodil 20.10.2015 o 12:14 hod. v meral 46cm a vážil 2,58kg. Obe baby sú zdravé, Pája šťastný a nám zostáva im len zaželať veĺa zdravia, šťastia s malým pokladom. Ešte raz moja gratulácia, a… Čítať viac »