12.apríl 2015 SŠF Extraliga západ- Po víťazstve nad Dc Podhorany 11:5 sme skončili na 1.mieste

od autora: | 12.04.2015

V nedeľu sme odohrali posledné stretnutia tohto ročníka extraligy. Zápas z poslednými Zlatými Moravcami sa ani nehral a skončil 16:0 kontlmačne. Do zápasu s Dc Podhoranmi sme nastupovali ako druhý team tabuľky, len víťazstvo nám mohlo zaručiť prvé miesto v tabuľke. Yápas sapre nás nezačal vôbec dobre, po prvých štyroch zápasoch sme prehrávali 1:3, potom dokonca 1:4. Z našich hráčov zvládol svoj prvý zapas len Oto , keď vyhral nad Jurom Lisým 2:0. Pavel Drtil prehral svoj zápas z Vladom Zatkom 0:2, keď obaja hráči hodili bingo. Milan Dudáš hral z Laco Dianovským a prehral 1:2, keď si Milan hodil devätnástkové bingo. Miloš mal svoj cricket proti Joszefovi Rucskovi rozohraný dobre, ale záver yvládol lepšie maďarský reprezentant. . V druhej štvrtine sme začali prehrou Oto Zmelík prehral z Rusckom 1:2 , keď Oto zavrel prvý leg v 5.kole 114. Zvyšné tri zápasy sme vyhrali v zápase Pavel Drtil- Laco Dianovský 2:0 zavrel Pája 162,, Milan Dudáš porazil Vlada Zatka 2:0 a Miloš Bédy- Jura Lisého 2:1. O našom víťazstve rozhodla tretia štvrtina , ktorú sme vyhrali 4:0, v zápase Oto Zmelík- Vlado Zatko 2:0 zavrel Oto leg13.šipkou, V zápase Milan Dudáš- Joszef Rucska 2:1 zavrel Milan 150, súper hodil bingo, v zvyšných zápasoch Pavel Drtil porazil Jura Lisého 2:0 a Miloš Bédy- Laca Dianovského 2:1. V poslednej štvrtine sme nedali súperovi šancu na zvrátenie výsledku, vyhrali sme ju 3:1, keď Oto vyhral cricket nad Lacom Dianovskýn 2:1, Pavel Drtil porazil v medzinárodnom zápase legionára Podhoran Joszefa Rucsku 2:0, Milan Dudáš- Jura Lisého tiež 2:0 a len prehra Miloša Bédyho z Vladom Zatkom znamenala konečný stav 11:5 pre nás. Body nášho teamu získali Oto Zmelík4z/3b, Pavel Drtil 4z/3b, Milan Dudáš 4z/3b, Miloš Bédy 4z/2b. Za súperov bodovali Vlado Zatko 4z/2b, Joszef Rucska 4z/2b, Laco Dianovský 4z/1b, Juraj Lisý 4z/0b