15.február 2015 SŠF Extraliga západ- Dc Casino Nováky- Dc Toi Toi Dixi Bratislava 9:7

od autora: | 15.02.2015

Takýto nepodarený víkend sme ešte nezažili i keď sme si o neho koledovali už dávnejšie. Keď mi v sobotu podvečer Milan Dudáš volal, že je chorý, má horúčku a nemôže hrať, vedel som , že to bude ťažké, hlavne v Prievidzi, ale tri roky sme tu mali šťastie , vždy sme tu hrali len o silnej dvojici, a až do tejto nedeľe sme aj zo šťastím vyhrávali. Teraz to ale nevyšlo, a i keď výsledky skončili rovnako pre nás 7:9, každý zápas bol iný. Zápas z Novákmi sa vyvíjal pre nás priaznivo, po prvej štrtine bol stav 2:2/Oto a Miloš vyhrali, Drobec a Duško prehrali svoje stretnutia/. v druhej štvrtine dokonca Drobec vyhral svoj zápas, vyzeralo to, že deviaty bod by mohol byť, potom ale Oto prehral svoj prvý extraligový zápas v tomto ročníku, nešťastne prehral cricket z Duškom Ďurišom, ale stále bola remíza 4:4, po tretej tretine bolo 5:7, tam nečakane prehral Miloš svoj cricket z Lacom Ďuricom dokonca o flašu zelenej , v štvrtej štvrtine bolo po prvej dvojici bolo 6:8 a v poslednej dvojici , najskôr vyhral Miloš Bedy znižil na 7:8 a Drobček hral o remízu v zápase, dokonca Peter Jakubis v prvom legu proti Drobčekovi nedal asi pätnásť doublov a Drobec zliezol z 307 na doubla, ale štastie sa zaslúžene usmialo na domácich Peťo zavrel a druhý leg zvládol bez väčších problémov a bolo 7:9. Rozhodla
netrénovanosť nášho Duška, nahádzať ešte nahádže, ale double koniec, a to že, Maťko je viac kapitán ako hráč. V tomto zápase Oto i Miloš získali po tri body, tak sa im nedá nič vyčítať, ale nedá sa vyhrať ak hráč nezíska ani jeden bod, hlavne keď nemá proti sebe hráčov slovenskej špičky. Body: Dc Toi Toi Dixi Bratislava Oto Zmelík 4z/3b, Miloš Bédy 4z/3b, Dušan Strieš 4z/0b, Martin Horečný 4z/1b.